Унітаз Devit Fresh 3120121
Devit Fresh 3120121 |
|
Гарантія від виробника 25 років.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Devit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Devit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Devit Fresh 3120121
Усі ціни 16 →Унітаз підвісний Devit Fresh 3120121 із сидінням Soft Close | 5 351 грн. |
Унітаз підвісний Devit Fresh з сидінням Soft Close (колір-білий) 3120121 3 | 6 750 грн. |
Унітаз підвісний безобідковий білий DEVIT Fresh із сидінням з мікроліфтом | 5 985 грн. |
Devit Devit Fresh 3120121 362499 | 5 351 грн. |
Унитаз подвесной безободочный Devit Fresh с крышкой soft-close (3120121) 2 | 6 739 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →