Литий диск Alutec Tormenta 7x17/5x114,3 ET48,5 DIA67,1
Відео 1Фото 33 | від 6 245 до 8 099 грн. Порівняти ціни 30 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):49 мм |
Модифікації Alutec Tormenta 50
Характеристики
Alutec Tormenta 7x17/5x114,3 ET48,5 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec Tormenta 7x17/5x114,3 ET48,5 DIA67,1
Сортувати
Литые диски Alutec Tormenta R17 W7 PCD5x114.3 ET48.5 DIA67.1 (diamond blac | 6 666 грн. |
Alutec Tormenta 7x17 5x114.3 ET48.5 DIA67.1 DBFP | 7 040 грн. |
Alutec Tormenta diamond black front polished (R17 W7.0 PCD5x114.3 ET48.5 D | 7 119 грн. |
ALUTEC Легковий диск ALUTEC Tormenta Diamond Black Front Polished R17 W7 P | 6 984 грн. |
Alutec Tormenta 7x17 5x114.3 ET48.5 DIA67.1 DBFP | 7 227 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі