Литий диск Dezent TW 7,5x18/5x112 ET38 DIA70,1
Фото 8 | від 6 599 до 10 956 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):70.1 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації Dezent TW 59
Характеристики
Dezent TW 7,5x18/5x112 ET38 DIA70,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dezent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dezent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dezent TW 7,5x18/5x112 ET38 DIA70,1
Сортувати
Dezent TW R18 W7.5 PCD5x112 ET38 DIA70.1 Black Polished Lip TTWF8BL38 | 8 392 грн. |
Dezent TW (7.5J x 18 5x112 ET38 DIA70.1) На замовлення з Європи. | 10 956 грн. |
Dezent TW R18 W7.5 PCD5x112 ET38 DIA70.1 Black Polished Lip | 8 683 грн. |
Диски DEZENT TW dark R18 W7,5 PCD5x112 ET38 DIA70,1 ID314049 | 10 670 грн. |
Диски DEZENT TW silver R18 W7,5 PCD5x112 ET38 DIA70,1 ID314113 | 6 599 грн. |
Закрити
Схожі