Литий диск Dezent TZ 7,5x18/5x100 ET38 DIA60,1
Відео 3Фото 46 | від 8 635 до 11 638 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):60.1 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації Dezent TZ 221
Характеристики
Dezent TZ 7,5x18/5x100 ET38 DIA60,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dezent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dezent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dezent TZ 7,5x18/5x100 ET38 DIA60,1
Сортувати
Dezent TZ DARK - Black Polished (R18 W7.5 PCD5x100 ET38 DIA60.1) | 10 299 грн. |
Dezent TZ (7.5J x 18 5x100 ET38 DIA60.1) На замовлення з Європи. | 11 308 грн. |
Dezent TZ GM R18 W7.5 PCD5x100 ET38 DIA60.1 | 9 798 грн. |
Dezent TZ R18 W7.5 PCD5x100 ET38 DIA60.1 Black Polished TTZF6BP38 | 9 268 грн. |
Dezent TZ R18 W7.5 PCD5x100 ET38 DIA60.1 Black Polished | 9 590 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Отличные диски, с хорошей покраской и классным видом на машине. Краска не глянцевая, что реально хорошо, тк не царапается, точней не так заметно царапины после моек. Купил на пассат, смотрится хорошо. Пока езжу один сезон. Пару раз попал в яму, биения не появилось, а значит тест на прочность прошли. Да и вообще, отбалансировались на отлично. Советую брать антрацит, на нем не видно пыль с колодок)) Диски прошли Европейскую сертификацию, поэтому за качество не боюсь. Дизайн супер. Выглядят строго, дорого, лаконично. И главное хорошо смотрятся как в движении так и на месте. Есть цвет антрацит. Цена. Она не малая. Антон Ч: користуюся Dezent TZ кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Схожі