Литий диск Diewe Cavo 10,5x20/5x114,3 ET40 DIA70,7
Фото 6 | від 16 362 до 26 224 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):70.7 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Diewe Cavo 47
Характеристики
Diewe Cavo 10,5x20/5x114,3 ET40 DIA70,7 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Diewe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Diewe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Diewe Cavo 10,5x20/5x114,3 ET40 DIA70,7
Сортувати
Diewe Wheels Cavo R20 W10.5 PCD5x114,3 ET40 DIA70.7 Black | 19 694 грн. |
DIEWE WHEELS CAVO ARGENTO - Silber (R20 W10.5 PCD5x114.3 ET40 DIA70.7) | 17 599 грн. |
Диски Diewe Wheels Cavo 10,5x20 5x114,3 ET40 DIA70,7 (silver) (1000924125) | 16 362 грн. |
Diewe Wheels Cavo R20 W10.5 PCD5x114,3 ET40 DIA70.7 Silver | 19 694 грн. |
Diewe Wheels Cavo R20 W10.5 PCD5x114,3 ET40 DIA70.7 Grey | 26 224 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Схожі