Змішувач Zerix Z30219 ZX0484
Фото 4 |
Zerix Z30219 ZX0484 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zerix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zerix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zerix Z30219 ZX0484
Усі ціни 19 →Змішувач для ванної однозахватний із коротким виливом ZERIX Z30219-7 білий | 981 грн. |
Zerix Смеситель для ванны ZERIX Z30219-6 (ZX0465) | 879 грн. |
Змішувач для ванни ZERIX Z30219-6 | 879 грн. |
Змішувач для ванної однозахватний із коротким виливом ZERIX Z30219-6 чорни | 879 грн. |
Zerix Смеситель для ванны ZERIX Z30219-7 (ZX0494) | 981 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →