Змішувач Domino Cruize DBF-227-35MEC
Фото 5 |
Domino Cruize DBF-227-35MEC |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Domino 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Domino.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Domino Cruize DBF-227-35MEC
Усі ціни 17 →Змішувач у ванну двовентильний із довгим носиком DOMINO DBF-227-35MEC-CRUI | 1 251 грн. |
Смеситель для ванны Domino DBF-227-35MEC-CRUIZE | 1 034 грн. |
Domino Змішувач для ванни DOMINO DBF-227-35MEC-CRUIZE | 1 016 грн. |
Змішувач для ванни DOMINO DBF-227-35MEC-CRUIZE 9694900304192428 | 1 251 грн. |
Змішувач для ванни DOMINO DBF-227-35MEC-CRUIZE 000017656 | 1 251 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →