Змішувач Domino Ellipse DCC-203SM-A
Фото 5 |
Domino Ellipse DCC-203SM-A |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Domino 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Domino.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Domino Ellipse DCC-203SM-A
Усі ціни 14 →Змішувач для кухні одноважільний з гнучким виливом DOMINO ELLIPSE DCC-203S | 757 грн. |
Domino Змішувач для кухні DOMINO ELLIPSE DCC-203S | 649 грн. |
Змішувач для кухні DOMINO ELLIPSE DCC-203SM-A 000024469 | 757 грн. |
Змішувач для кухні DOMINO ELLIPSE DCC-203SM-A 97949003041925391 | 757 грн. |
Смеситель для кухни Domino Ellipse DCC-203SM-A 000024469 | 643 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →