Змішувач Domino Sirius DSV-203SLR
Фото 11 |
Domino Sirius DSV-203SLR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Domino 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Domino.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Domino Sirius DSV-203SLR
Усі ціни 44 →Змішувач для кухні одноважільний з гнучким виливом DOMINO SIRIUS DSV-203SL | 808 грн. |
Domino Змішувач для кухні DOMINO SIRIUS DSV-203SLR-Brown | 613 грн. |
Змішувач для кухні DOMINO SIRIUS DSV-203SLR-Black 000020088 | 808 грн. |
Змішувач для кухні DOMINO SIRIUS DSV-203SLR-Black з гнучким виливом | 813 грн. |
Смеситель для кухни Domino Sirius DSV-203SLR-Black 000020088 | 687 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →