Свердловинний насос Dongyin 777061
Dongyin 777061 38 м45 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dongyin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dongyin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dongyin 777061
Усі ціни 9 →Dongyin насос центробежный 0.25кВт H 38(22)м Q 16(12)л/мин (777061) | 5 796 грн. |
Насос відцентровий Dongyin 0.25кВт H 38(22)м Q 16(12)л/хв d51мм (777061) | 5 824 грн. |
Свердловинний насос Dongyin 0.25кВт H 38(22)м Q 16(12)л/хв Ø51мм (777061) | 5 158 грн. |
Dongyin Скважинный насос Dongyin 0.25 кВт H 38(22)м Q 16(12) л/мин ?51 мм | 5 970 грн. |
Насос Dongyin 777061 Центробіжний 0.25кВт H 38(22)м Q 16(12)л/хв Ø51мм (2S | 5 824 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Dongyin 777061
Ціни на Dongyin 777061 |
---|---|---|---|---|
Dongyin 777061 | від 5 158 грн. | 9 пропозицій | ||
Dongyin 777062 | від 5 358 грн. | 13 пропозицій |
Рекомендуємо