Велосипед Dorozhnik Sapphire 28 2022
Dorozhnik Sapphire 28 2022 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dorozhnik 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dorozhnik.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dorozhnik Sapphire 28 2022
Усі ціни 19 →Велосипед 28" Dorozhnik SAPPHIRE Vbr 19" глибокий темно-фіолетовий (OPS-D- | 10 705 грн. |
Велосипед 28" Dorozhnik SAPPHIRE (2022) темно-фиолетовый 19" (165-185 см) | 10 705 грн. |
Велосипед 28 Dorozhnik Sapphire 2022 глибокий темно-фіолетовий OPS-D-28-31 | 10 705 грн. |
Велосипед 28 Dorozhnik Sapphire 2022 глубокий темно-фиолетовый OPS-D-28-31 | 10 705 грн. |
Dorozhnik Велосипед Dorozhnik SAPPHIRE 28" размер L рама 19 2022 Глубокий | 10 705 грн. |
ще 14 пропозицій