Збірної диск Dotz Revvo 8x18/5x114,3 ET48 DIA71,6
Фото 4 | від 12 404 до 13 112 грн. Порівняти ціни 2 → |
Модифікації Dotz Revvo 16
Характеристики
Dotz Revvo 8x18/5x114,3 ET48 DIA71,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dotz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dotz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dotz Revvo 8x18/5x114,3 ET48 DIA71,6
Dotz Revvo R18 W8 PCD5x114,3 ET48 DIA71.6 bronze polished lip | 12 404 грн. |
Диски DOTZ Revvo dark R18 W8 PCD5x114,3 ET48 DIA71,6 ID315696 | 13 112 грн. |
Закрити
Схожі