Бойлер Drazice OKC 125 LC
Відео 5 |
Drazice OKC 125 LC |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Drazice 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Drazice.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Drazice OKC 125 LC
Drazice Drazice OKC 125 LC 1103208154 | 14 403 грн. |
Бойлер комбінований Drazice OKC 125 LC (1103208154) 1103208154 | 13 694 грн. |
Бойлер Drazice OKC 125 LC, 0,42 м2 1103208154 | 22 331 грн. |
Бойлер комбинированный Drazice OKC 125 LC нова мод 1103208154 | 14 016 грн. |
Водонагрівач Drazice OKC 125 LC | 15 962 грн. |
Відеоогляди
1 0 2 1 |
Особисто для мене чехи це майже німці. Ну, не в прямому розумінні, за походженням вони таки слов'яни, але ось у своєму відношенні до праці і в сенсі якості чеських товарів вони виділяються. Тому я вибрав не вітчизняний Атлантик і не китайський Арістон, а цю на 100% чеську марку. Вважаю, що це один із найдоступніших реально якісних варіантів. Це сучасний комбінований бойлер, який в опалювальний сезон нагрівається від контуру твердопаливного опалювального котла (теж до речі чеського), а в літній час його зігріває "сухий" керамічний трубчастий нагрівач. Перевагою такого Тена можна вважати збільшену площу теплопередачі, яка здійснюється через стінку сталевої колби, і відсутність утворення накипу безпосередньо на самому ТЕНі. До того ж, за його поломки, зробити заміну буде дуже просто. Ні розбирати, ні демонтувати бак із системи не потрібно, достатньо лише зняти нижню кришку. Нагрів від котла йде через вбудований спіральний теплообмінник площею трохи менше половини квадратного метра і розрахований на значний тиск до 10 атм. Апарат обладнаний двома термостатами – робочим та запобіжним. Для запобігання корозії всі начинки захищені високоякісною емаллю, яка не тріскається при перепадах температур води. Для обслуговування передбачено спеціальний сервісний люк. І при нагріванні від опалювального контуру твердопаливного котла та при електричному живленні гріється бак неспішно, якщо не сказати, що дуже повільно. Бак підвішений під стелею і термометр, розташований у його верхній частині, виявився дуже високо, показання видно не дуже добре. Та й прибріхує він часом пристойно. |
Показано 1 з 4 відгуків
ще 3 відгуки
Модификації Drazice OKC 125 LC
Ціни на Drazice OKC 125 LC |
---|---|---|---|---|
Drazice OKC 80 | від 11 935 грн. | 16 пропозицій | ||
Drazice OKC 100 | від 18 946 грн. | 9 пропозицій | ||
Drazice OKC 125 | від 13 450 грн. | 20 пропозицій | ||
Drazice OKC 125 LC | від 13 694 грн. | 5 пропозицій | ||
Drazice OKC 160 | від 21 522 грн. | 15 пропозицій | ||
Drazice OKC 180 | від 25 345 грн. | 1 пропозиція | ||
Drazice OKC 200 | від 24 700 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →