Бойлер Drazice OKC 200/1m2
Drazice OKC 200/1m2 |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Drazice 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Drazice.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Drazice OKC 200/1m2
Усі ціни 16 →Drazice Drazice OKC 200/1 m2 | 29 965 грн. |
Бойлер настінний непрямого нагріву Drazice OKC 200/1m2 (1107209101) 110720 | 28 501 грн. |
Бойлер Drazice OKC 200, 1 м2 1107209101 | 38 992 грн. |
Drazice Drazice OKC 200/1м2 | 27 216 грн. |
Водонагрівач (бойлер) непрямого нагріву Drazice Okc 200/1m2 | 27 812 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості водонагрівача Drazice OKC 200/1m2:
- Захист від замерзання
- Термометр
- У моделі OKC 200 — теплообмінник площею 0.68м2
- У моделі OKC 200 NTR/Z — відсутній сухий керамічний теплоелемент
Drazice | OKC 100/1m2 | OKC 125/1m2 | OKC 160/1m2 | OKC 180/1m2 | OKC 200/1m2 |
Номінальна потужність теплообмінника(теплообмінник+ТЕН), Вт | 26000 | 26000 | 26000 | 26200 | 26200 |
Об'єм бака, л | 95 | 120 | 147 | 175 | 195 |
Площа поверхні теплообмінника, м² | 1.08 | 1.08 | 1.08 | 1.08 | 1.08 |
Час нагрівання до 60°C, хв | 14 | 17 | 23 | 26 | 28 |
Габарити приладу (ВхШхГ), мм | 881х524х524 | 1046х524х524 | 1235х524х524 | 1200х584х584 | 1300х584х584 |
Вага приладу, кг | 58 | 64 | 72 | 82 | 88 |
Модификації Drazice OKC 200/1m2
Ціни на Drazice OKC 200/1m2 |
---|---|---|---|---|
Drazice OKC 100/1m2 | від 19 200 грн. | 16 пропозицій | ||
Drazice OKC 125/1m2 | від 20 650 грн. | 17 пропозицій | ||
Drazice OKC 160/1m2 | від 22 543 грн. | 20 пропозицій | ||
Drazice OKC 180/1m2 | від 26 507 грн. | 1 пропозиція | ||
Drazice OKC 200/1m2 | від 24 155 грн. | 16 пропозицій |
Рекомендуємо