Унітаз Duravit Starck 2 2128090000
Duravit Starck 2 2128090000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Duravit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Duravit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Duravit Starck 2 2128090000
Унітаз-компакт підлоговий білий без бачка DURAVIT STARCK 2 без сидіння вип | 42 126 грн. |
Duravit Duravit Starck2 2128090000 | 42 126 грн. |
Duravit Duravit STARCK 2 унітаз підлоговий 37*57см пристінний варіант, з в | 26 799 грн. |
Унітаз підлоговий DURAVIT STARCK 2 37*57см пристінний варіант, з вертик зм | 44 768 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →