Унітаз Duravit D-Code 45351900A1
Фото 2 |
Duravit D-Code 45351900A1 |
|
Унітаз може продаватися без сидіння з кришкою та інсталяції
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Duravit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Duravit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Duravit D-Code 45351900A1
Усі ціни 8 →Унітаз підвісний в комплекті Duravit D-Code 45351900A1 | 4 805 грн. |
Унітаз підвісний Duravit D-Code у комплекті з сидінням 45351900A1 | 5 650 грн. |
Унітаз підвісний білий DURAVIT D-Сode із кришкою 45351900A1 | 10 583 грн. |
Підвісний унітаз з сидінням Duravit D-Code 45351900A1 | 6 221 грн. |
Унитаз подвесной Deravit D-Code 45351900A1 с сидением Duraplast | 5 426 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →