Унітаз Villeroy & Boch O.novo 5661T3 (5661T301)
Villeroy & Boch O.novo 5661T3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch O.novo 5661T3
Усі ціни 9 →Унітаз-компакт Villeroy & Boch O.Novo з сидінням Soft Close 5661T301 | 10 000 грн. |
Унітаз із горизонтальним випуском Villeroy & Boch O.Novo в комплекті з сид | 10 300 грн. |
Villeroy&Boch Villeroy&Boch O.Novo WC 5661T301 | 10 999 грн. |
Унитаз-компакт Villeroy&Boch O.Novo с крышкой Soft Closing (5661T301) 2001 | 13 336 грн. |
Підлоговий унітаз з кришкою Villeroy&Boch O.Novo (5661T301) | 11 049 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →