ДБЖ EAST UPS1200-R-LI 1200 ВА
![]() |
EAST UPS1200-R-LI 1200 ВА |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EAST 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EAST.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Як вибрати ДБЖМетоди вибору ДБЖ для котла, комп'ютера, холодильника та іншої техніки

Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Модификації EAST UPS1200-R-LI
| Ціни на EAST UPS1200-R-LI |
|---|---|---|---|---|
| EAST UPS650-R-LI 650 ВА | від 8 963 грн. | 1 пропозиція | ||
| EAST UPS1200-R-LI 1200 ВА | від 13 005 грн. | 1 пропозиція | ||
| EAST UPS2000-R-LI 2000 ВА | від 15 746 грн. | 4 пропозиції | ||