Ківш Edenberg EB-17005
Фото 5 |
Edenberg EB-17005 1.5 л2.3 л |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-17005
Усі ціни 8 →EDENBERG EB-17005 | 1 306 грн. |
Ковш 2.3л Edenberg 18*9см з кришкою із нержавіючої сталі (EB-17005) | 1 240 грн. |
Ківш із нержавіючої сталі з кришкою 2,3 л Edenber EB-17005 | 1 320 грн. |
Ківш із кришкою Edenberg EB-17005 18 см 2.3 л | 1 395 грн. |
Ківш із кришкою 18 см 2.3 л Edenberg EB-17005 | 1 364 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Edenberg EB-17005
Ціни на Edenberg EB-17005 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-17004 | від 1 105 грн. | 7 пропозицій | ||
Edenberg EB-17005 | від 1 145 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →