Каструля Edenberg EB-3963
Edenberg EB-3963 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-3963
Казан квадратний Edenberg 7 л EB-3963 | 988 грн. |
Каструля-казан Edenberg EB-3963 з гранітним покриттям та скляною кришкою 7 | 1 433 грн. |
Котел із гранітним антипригарним покриттям 7.0л 28см Edenberg EB-3963 | 957 грн. |
Котел-кастрюля Edenberg з кришкою з антипригарним гранітним покриттям 7 л | 999 грн. |
Модификації Edenberg EB-3963
Ціни на Edenberg EB-3963 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-3961 | від 640 грн. | 7 пропозицій | ||
Edenberg EB-3962 | від 775 грн. | 9 пропозицій | ||
Edenberg EB-3963 | від 957 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →