Шліфувальна машина по бетону Bosch GBR 15 CA Professional 0601776000
Відео 1Фото 3 |
Bosch GBR 15 CA Professional 0601776000 |
|
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин BoschВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Bosch
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GBR 15 CA Professional 0601776000
Усі ціни 17 →Шліфмашина по бетону Bosch GBR 15 CA NEW 0601776000 | 26 828 грн. |
Шлифмашины по бетону Bosch GBR 15 CA Professional 0601776000 | 20 335 грн. |
Шлифмашина по бетону Bosch Professional GBR 15 CA в чемодане 0601776000 | 26 828 грн. |
Шліфмашина по бетону Bosch GBR 15 CA Professional (0601776000) 0601776000 | 26 828 грн. |
Шліфувальна машина по бетону Bosch GBR 15 CA Professional (1.5 кВт, 125 мм | 26 828 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →