Шліфувальна машина по бетону Milwaukee AGV 15-125 XE DEG-SET (4933448830)
Фото 8 |
Milwaukee AGV 15-125 XE DEG-SET без регулятор обертів регулятор обертів |
|
Модель AGV 15-125 XC DEG-SET без налаштування числа обертів, а в моделі AGV 15-125 XE DEG-SET є установка кількості обертів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milwaukee AGV 15-125 XE DEG-SET
Milwaukee AGV 15-125 XE DEG-SET 4933448830 | 33 200 грн. |
Milwaukee AGV 15-125 XE DEG-SET 4933448830 | 34 030 грн. |
Milwaukee AGV 15-125 XE DEG-SET 4933448830 | 34 860 грн. |
Milwaukee AGV 15-125 XE DEG-SET 4933448830 | 22 320 грн. |
Milwaukee AGV 15-125 XE DEG-SET 4933448830 | 22 878 грн. |
Модификації Milwaukee AGV 15-125 XE DEG-SET
Ціни на Milwaukee AGV 15-125 XE DEG-SET |
---|---|---|---|---|
Milwaukee AGV 15-125 XC DEG-SET | від 32 560 грн. | 3 пропозиції | ||
Milwaukee AGV 15-125 XE DEG-SET | від 22 320 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →