Шліфувальна машина по бетону Metabo RSEV 19-125 RT 603825710
Відео 3Фото 4 |
Metabo RSEV 19-125 RT 603825710 |
|
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo RSEV 19-125 RT 603825710
Усі ціни 10 →Шліфмашина по бетону Metabo RSEV 19-125 RT Concrete (603825710) | 24 161 грн. |
Шліфмашина по бетону Metabo RSEV 19-125 RT + кейс 603825710 | 24 162 грн. |
Шліфмашина по бетону Metabo RSEV 19-125 RT (603825710) 603825710 | 25 433 грн. |
Шліфувальна машина по бетону Metabo RSEV 19-125 RT КЕЙС + Алмазна чаша 603 | 24 162 грн. |
Шлифмашина полировальная по бетону Metabo RSEV 19-125 RT (603825710) | 24 162 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Metabo RSEV 19-125 RT 603825710
Ціни на Metabo RSEV 19-125 RT 603825710 |
---|---|---|---|---|
Metabo RSEV 19-125 RT 603825700 | від 18 575 грн. | 11 пропозицій | ||
Metabo RSEV 19-125 RT 603825720 | від 24 161 грн. | 6 пропозицій | ||
Metabo RSEV 19-125 RT 603825710 | від 24 161 грн. | 10 пропозицій | ||
Metabo RSEV 19-125 RT 603825730 | від 21 081 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →