Гайковерт Einhell Classic TC-PW 610 (4138960)
Фото 4 |
Einhell Classic TC-PW 610 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell Classic TC-PW 610
Усі ціни 28 →Гайковерт пневматичний Einhell TC-PW 610 (4138960) 4138960 | 3 432 грн. |
Пневматичний гайковерт Einhell TC-PW 610 Compact | 4 314 грн. |
Гайковерт пневматический EINHELL TC-PW 610 | 3 432 грн. |
Гайковерт пневматичний Einhell TC-PW 610 (4138960) Einhell | 4 035 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →