Гайковерт Einhell Professional IMPAXXO 18/400 (4510070)
Відео 3Фото 5 |
Einhell Professional IMPAXXO 18/400 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell Professional IMPAXXO 18/400
Усі ціни 18 →Гайковерт ударний Einhell IMPAXXO 18/400 – Solo, акумулятор. (4510070) 451 | 6 480 грн. |
Акумуляторний ударний гайковерт Einhell IMPAXXO 18/400, без акб | 6 480 грн. |
EINHELL IMPAXXO 18/400 - Solo, аккум. (4510070) | 6 480 грн. |
Гайкокрут ударний Einhell IMPAXXO 18/400 - Solo, аккум., 400 Нм, 0-2100 об | 6 480 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →