Шурупокрут Einhell Expert TE-DY 18 Li Solo (4259980)
Фото 8 |
Einhell Expert TE-DY 18 Li Solo |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell Expert TE-DY 18 Li Solo
Усі ціни 24 →Викрутка акумуляторна Einhell TE-DY 18 Li, 18В (без АКБ та ЗП), (4259980) | 2 874 грн. |
Акумуляторна викрутка Einhell TE-DY 18 Li - Solo, без акб | 2 874 грн. |
Викрутка акумуляторна EINHELL TE-DY 18 Li, 18В (без АКБ та ЗУ), (4259980) | 2 874 грн. |
Викрутка по гіпсокартону акумуляторна Einhell TE-DY 18 Li - Solo (4259980) | 2 874 грн. |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →