Шурупокрут Einhell Expert Plus TE-CI 18 Li BL Solo (4510030)
Відео 2Фото 6 |
Einhell Expert Plus TE-CI 18 Li BL Solo |
|
Компактний і продуктивний ударний акумуляторний шурупокрут з прогресивним безколекторним двигуном і високим крутним моментом (до 180 Нм). Виробником позиціонується як модель середньої цінової категорії, призначена для активного професійного використання і здатна виконувати значні обсяги складальних і монтажно-демонтажних робіт. Інструмент оснащений шестигранним бітотримачем стандартного розміру 6,35 мм (1/4 дюйма).
Безщітковий електродвигун має високу питому потужність, довговічний і обладнаний надійною електронної захистом від перевантаження і перегріву. За передачу механічної потужності від двигуна до оснащення відповідає один швидкісний редуктор з термозміцненими сталевими шестернями і легкосплавним металевим корпусом, який ефективно розсіює виділяється тепло. Шурупокрут Einhell Expert Plus TE-CI 18 Li BL Solo 4510030 може працювати з звичайними і спеціальними покрівельними гвинтами і довгими шурупами (до 120 мм). Легко справляється з закручуванням/шляхом відкручування гвинтів розміром від М5 до М16. Передбачений ефективний гальмо двигуна, зручний перемикач реверса і LED-підсвічування. Акумулятори, зарядний пристрій для них і кейс купується окремо.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Купити Einhell Expert Plus TE-CI 18 Li BL Solo
Усі ціни 24 →Einhell Einhell TE-CI 18 Li Brushless-Solo (4510030) | 4 410 грн. |
Ударна акумуляторна викрутка Einhell X-Change TP-CI 18 Li BL – Solo (без А | 4 410 грн. |
Акумуляторна ударна викрутка Einhell TE-CI 18 Li BL-Solo, без акб | 4 410 грн. |
EINHELL X-Change TP-CI 18 Li BL - Solo (без АКБ і ЗП) (4510030) | 4 410 грн. |
EINHELL X-Change TP-CI 18 Li BL - Solo (без АКБ і ЗП) (4510030) | 4 410 грн. |