Газонокосарка Einhell GE-HM 18/38 Li Solo (3414200)
Відео 7Фото 12 |
Einhell GE-HM 18/38 Li Solo
Двигун:електричний (акумулятор)
Акумулятор:18 В, не в комплекті
Ріжуча система:шпиндельна
Ширина захоплення:38 см
Висота косіння:від 14 мм, до 38 мм
Травозбірник:45 л
Вага:10.49 кг
Може використовуватись у ручному режимі, без акумулятора. Регульований задній дефлектор (3 положення)
Акумулятор і зарядний пристрій в комплект не входять
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Всі характеристики
Характеристики GE-HM 18/38 Li Solo
|
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell GE-HM 18/38 Li Solo
Усі ціни 23 →Einhell Einhell GE-HM 18/38 Li - Solo (без АКБ и ЗУ) 3414200 | 7 302 грн. |
Einhell Газонокосарка акум ручна GE-HM 18/38 Li - Solo, 18В, PXC, 38 см, 4 | 7 083 грн. |
Газонокосарка Einhell GE-HM 18/38 Li, 18В, PXC (без АКБ та ЗП), (3414200) | 7 302 грн. |
EINHELL GE-HM 18/38 Li, 18В, PXC (без АКБ та ЗП), (3414200) | 7 302 грн. |
Газонокосарка барабанна ручна/акумуляторна Einhell Expert GE-HM 18/38 Li-S | 7 302 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →