Болгарка Yato YT-82925
Фото 5 |
Yato YT-82925 акк. 1 шт 4 Агод акк. відсутній |
|
У комплекті 3 полірувальні диски.
Модель YT-82925 поставляється без акумулятора та зарядного пристрою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-82925
Усі ціни 6 →Машина полірувальна акумуляторна YATO YT-82925 (без АКБ та ЗП) | 4 130 грн. |
Машинка Полірувальна 125 мм Акумуляторна 18 В YATO (YT-82925) БЕЗ АКУМУЛЯТ | 5 253 грн. |
Полірувальна машина акумуляторна ексцентрикова Yato Li-Ion 18В (без акумул | 4 950 грн. |
Ексцентриковий полірувальний верстат YATO YT-82925 18В, без акум., 2100-50 | 5 000 грн. |
Ексцентриковий полірувальний верстат YATO YT-82925 | 5 997 грн. |
Полировальная машина YATO YT-82925 | 4 400 грн. |
Модификації Yato YT-82925
Ціни на Yato YT-82925 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-82924 | від 6 609 грн. | 3 пропозиції | ||
Yato YT-82925 | від 4 130 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →