Варильна поверхня Electrolux GME 363 LW білий
Фото 9 |
Electrolux GME 363 LW білий |
|
Стильна і надійна вбудовувана газова варильна поверхня з солідними чавунними решітками, автоматичною системою запалювання і нестандартної компонуванням (ромбовидное розташування конфорок). Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії, орієнтований на широке коло користувачів, що вибирають ефективну і функціональну варильну поверхню з оригінальним зовнішнім дизайном для вбудовування у відповідний кухонний інтер'єр.
Помірні розміри поверхні (595х510 мм) дають можливість використовувати її навіть у малометражних кухнях вітчизняних типових багатоквартирних будинків. Газова варильна поверхня Electrolux GME 363 LW обладнана 4 конфорками (економічна, два стандартних і одна потужна з багаторядним полум'ям) з тепловою потужністю до 1000/1850/4000 Вт. WOK-конфорка високої потужності підходить для приготування в посуді з напівсферичним дном, забезпечуючи інтенсивний і рівномірний нагрів.
Довговічні чавунні решітки служать надійною опорою для посуду будь-яких розмірів і форм, вони витримають вагу будь-каструлі, а їх очищення можна виконувати в посудомийній машині. Робоча поверхня з нержавіючої сталі не вибаглива у догляді, її можна легко привести в порядок за допомогою популярних засобів побутової хімії. Спеціальні бортики по краях варильної панелі дозволять уникнути протоки рідини на стільницю, захищаючи її від вологи. Всі конфорки обладнані електророзпалом і газ-контролем.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Модификації Electrolux GME 363 LW
Ціни на Electrolux GME 363 LW |
---|---|---|---|---|
Electrolux GME 363 LW білий | від 10 199 грн. | 1 пропозиція | ||
Electrolux GME 363 NX нержавіюча сталь | від 8 555 грн. | 1 пропозиція | ||
Electrolux GME 363 NB чорний | від 10 199 грн. | 1 пропозиція |