Варильна поверхня Electrolux GPE 263 MX нержавіюча сталь (949 640 653)
Electrolux GPE 263 MX нержавіюча сталь |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux GPE 263 MX нержавіюча сталь
Варильна поверхня газова Electrolux GPE263MX | 7 919 грн. |
ELECTROLUX GPE263MX | 7 919 грн. |
ELECTROLUX GPE263MX | 7 399 грн. |
Модификації Electrolux GPE 263 MX
Ціни на Electrolux GPE 263 MX |
---|---|---|---|---|
Electrolux GPE 263 MW білий | від 8 199 грн. | 4 пропозиції | ||
Electrolux GPE 263 MX нержавіюча сталь | від 7 399 грн. | 4 пропозиції | ||
Electrolux GPE 263 MB чорний | від 7 649 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →