Варильна поверхня Electrolux GPE 263 MB чорний (949 640 655)
Electrolux GPE 263 MB чорний |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux GPE 263 MB чорний
Варильна поверхня газова Electrolux GPE263MB | 9 147 грн. |
ELECTROLUX GPE263MB | 7 649 грн. |
Варильна поверхня ELECTROLUX GPE263MB | 9 799 грн. |
Варочная поверхность газовая Electrolux GPE263MB | 8 319 грн. |
Варильна поверхня ElectroluxGPE263MB GPE263MB | 8 819 грн. |
Модификації Electrolux GPE 263 MB
Ціни на Electrolux GPE 263 MB |
---|---|---|---|---|
Electrolux GPE 263 MW білий | від 8 199 грн. | 4 пропозиції | ||
Electrolux GPE 263 MX нержавіюча сталь | від 7 399 грн. | 4 пропозиції | ||
Electrolux GPE 263 MB чорний | від 7 649 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →