Варильна поверхня Electrolux GME 363 NX нержавіюча сталь (949 640 678)
Фото 9 |
Electrolux GME 363 NX нержавіюча сталь |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Electrolux GME 363 NX
Ціни на Electrolux GME 363 NX |
---|---|---|---|---|
Electrolux GME 363 LW білий | від 10 199 грн. | 1 пропозиція | ||
Electrolux GME 363 NX нержавіюча сталь | від 8 555 грн. | 1 пропозиція | ||
Electrolux GME 363 NB чорний | від 10 199 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →