Лампочка Electrum LED LB-14 7W 4000K E14 (A-LB-0490)
Товар застарів 75 грн. Тип: світлодіодна; Цоколь: Е14 (міньйон); Колба: матова; Напруга: 230 В; Споживання (Вт): 7; Світловий потік (лм): 650; Колірна температура (К): 4000; Кут розсіювання (°): 160; Направлене світло (рефлекторна); |
Electrum LED LB-14 7W 4000K E14 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Electrum LED LB-14 7W 4000K E14
Ціни на Electrum LED LB-14 7W 4000K E14 |
---|---|---|---|---|
Electrum LED LB-14 6W 2700K E14 | від 91 грн. | 1 пропозиція | ||
Electrum LED LB-14 6W 4000K E14 | від 91 грн. | 1 пропозиція | ||
Electrum LED LB-14 7W 2700K E14 | від 85 грн. | 1 пропозиція |