Лампочка Electrum LED LC-13 2W 2700K GU4 12V (A-LC-0232)
Electrum LED LC-13 2W 2700K GU4 12V тепле світло12 В |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrum LED LC-13 2W 2700K GU4 12V
Усі ціни 6 →Лампа Electrum G4 (A-LC-0232) A-LC-0232 | 58 грн. |
Лампа низковольтная светодиодная капсула ELECTRUM 2W GU4 12V 2700K A-LC-02 | 58 грн. |
Лампочка Electrum G4 (A-LC-0232) | 178 грн. |
Лампочка Electrum G4 (A-LC-0232) | 92 грн. |
Світлодіодна Лампа Electrum 2W G4 2700K Капсула (A-LC-0232) | 58 грн. |
Лампочка Electrum G4 (A-LC-0232) | 104 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →