Лампочка Electrum LB-4F 4W 4000K E27 (A-LB-1386)
Electrum LB-4F 4W 4000K E27 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrum LB-4F 4W 4000K E27
Усі ціни 7 →Лампочка Electrum D45 4W GL LB- 4F Е27 4000K (A-LB-1386) A-LB-1386 | 134 грн. |
Лампа світлодіодна куля-ретро Electrum Filament 4W E27 4000K (A-LB-1386) A | 76 грн. |
Лампа светодиодная шар-ретро 4W E27 4000K ELECTRUM прозрачный стеклянный к | 75 грн. |
Лампочка Electrum D45 4W GL LB-4F Е27 4000K (A-LB-1386) | 184 грн. |
Лампа світлодіодна куля-ретро Electrum Filament 4W E27 4000K (A-LB-1386) | 76 грн. |
Світлодіодна Лампа Electrum Ретро 4W E27 4000K (A-LB-1386) | 75 грн. |
Лампочка Electrum D45 4W GL LB-4F Е27 4000K (A-LB-1386) | 81 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →