Лампочка Electrum LED LC-6 2W 12V 3000K G4 (A-LC-0907)
Electrum LED LC-6 2W 12V 3000K G4 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrum LED LC-6 2W 12V 3000K G4
Усі ціни 8 →Лампа LED Electrum капсульна G4 3000K 12V 2W | 95 грн. |
Electrum Electrum 2W Si LC- 6 G4 3000K (A-LC-0907) | 114 грн. |
Лампочка Electrum 2W Si LC- 6 G4 3000K (A-LC-0907) A-LC-0907 | 155 грн. |
Лампа низковольтная светодиодная капсула ELECTRUM 2W G4 12V 3000K силиконо | 89 грн. |
Світлодіодна лампа-капсула Electrum 2 Вт Si LC-6 G4 3000 К (A-LC-0907-4) 4 | 357 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →