Лампочка Electrum LED D45 LB-10 6W 4000K E14 (A-LB-0749)
Electrum LED D45 LB-10 6W 4000K E14 6 Вт, 2700 К6 Вт, 4000 К |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrum LED D45 LB-10 6W 4000K E14
Усі ціни 11 →Electrum Electrum D45 6W PA LB-33 Elegant Е14 4000K (A-LB-0749) | 67 грн. |
Лампочка Electrum E14 (A-LB-0749) A-LB-0749 | 129 грн. |
Лампа світлодіодна куля Electrum 6W E14 4000K (A-LB-0749) A-LB-0749 | 68 грн. |
Electrum LB-10 6W E14 4000K алюмопласт.корп. (A-LB-0749) A-LB-0749 | 159 грн. |
Лампа светодиодная шар ELECTRUM 6W E14 4000K A-LB-0749 A-LB-0749. | 69 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Electrum LED D45 LB-10 6W 4000K E14
Ціни на Electrum LED D45 LB-10 6W 4000K E14 |
---|---|---|---|---|
Electrum LED D45 LB-10 6W 2700K E14 | від 70 грн. | 1 пропозиція | ||
Electrum LED D45 LB-10 6W 4000K E14 | від 67 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →