Лампочка Electrum LED LR-8 7W 4000K GU5.3 (A-LR-0629)
Electrum LED LR-8 7W 4000K GU5.3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrum LED LR-8 7W 4000K GU5.3
Усі ціни 9 →Electrum Electrum GU5.3 (A-LR-0629) | 92 грн. |
Лампочка Electrum GU5.3 (A-LR-0629) A-LR-0629 | 148 грн. |
Світлодіодна лампа Electrum 7W MR-16 GU5.3 4000K (A-LR-0629) A-LR-0629 | 92 грн. |
Лампа светодиодная ELECTRUM MR-16 7W GU5.3 4000K A-LR-0629 | 95 грн. |
Electrum LED MR16 7W GU5.3 4000 PA LR-8 (A-LR-0629) A-LR-0629 | 229 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →