Лампочка Electrum LED R39 5W 4000K E14
Electrum LED R39 5W 4000K E14 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrum LED R39 5W 4000K E14
Усі ціни 7 →Лампочка Electrum R39 5W PA LR- 5 Е14 4000K (A-LR-1945) A-LR-1945 | 243 грн. |
Лампа светодиодная рефлекторная ELECTRUM R39 5W E14 4000K A-LR-1945 A-LR-1 | 65 грн. |
Світлодіодна лампа ELECTRUM R39 5 W Е14 4000 K PA LR-5 (A-LR-1945-2) 2 шт. | 131 грн. |
Лампочка Electrum R39 5W PA LR-5 Е14 4000K (A-LR-1945) | 97 грн. |
Світлодіодна Лампа Electrum R39 5W E14 4000K (A-LR-1945) | 65 грн. |
Лампочка Electrum R39 5W PA LR-5 Е14 4000K (A-LR-1945) | 69 грн. |
Лампочка Electrum R39 5W PA LR- 5 Е14 4000K (A-LR-1945) | 97 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →