Стабілізатор напруги Eleks Amper-R U 16-1/25 v2.0 5.5 кВА
Фото 5 |
Eleks Amper-R U 16-1/25 v2.0 5.5 кВА
Тип:симісторний
Потужність:5.5 кВА
Вхідна напруга:90 – 295 В
КПД:98 %
Точність на виході (±):3.5 %
Охолодження:активне
Установка:настінний, підлоговий
Всі характеристики
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Eleks Amper-R U 16-1/25 v2.0:
- Режим Байпас
Модификації Eleks Amper-R U 16-1/25 v2.0
Ціни на Eleks Amper-R U 16-1/25 v2.0 |
---|---|---|---|---|
Eleks Amper-R U 16-1/25 v2.0 5.5 кВА | від 18 200 грн. | 2 пропозиції | ||
Eleks Amper-R U 16-1/32 v2.0 7 кВА | від 19 000 грн. | 2 пропозиції | ||
Eleks Amper-R U 16-1/40 v2.0 9 кВА | від 20 200 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →