Стабілізатор напруги Eleks Amper-T U 16-1/80 v2.1 18 кВА
Фото 7 |
Eleks Amper-T U 16-1/80 v2.1 18 кВА
Тип:тиристорний
Потужність:18 кВА
Вхідна напруга:100 – 295 В
КПД:98 %
Точність на виході (±):2.7 %
Охолодження:активне
Установка:настінний, підлоговий
Режим Байпас
Всі характеристики
Купити Eleks Amper-T U 16-1/80 v2.1 18 кВА
Усі ціни 28 →Стабілізатор напруги Элекс Ампер-Т У 16-1/80 v2.1 | 36 000 грн. |
Стабилизатор напряжения Элекс АМПЕР-Т У 16-1/80 v2.1 АМПЕР -Т У 16-1/80 v2 | 36 000 грн. |
Стабілізатор напруги Елекс Ампер-Т У 16-1/80 v2.1 18кВА Елекс Engineering | 36 000 грн. |
Стабилизатор напряжения ЕЛЕКС Ампер-Т У 16-1-80 | 36 000 грн. |
Стабилизатор напряжения ЭЛЕКС АМПЕР-Т У 16-1/80 v2.1 | 36 000 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Eleks Amper-T U 16-1/80 v2.1
Ціни на Eleks Amper-T U 16-1/80 v2.1 |
---|---|---|---|---|
Eleks Amper-T U 16-1/50 v2.1 11 кВА | від 24 400 грн. | 30 пропозицій | ||
Eleks Amper-T U 16-1/63 v2.1 14 кВА | від 29 500 грн. | 30 пропозицій | ||
Eleks Amper-T U 16-1/80 v2.1 18 кВА | від 36 000 грн. | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →