Стабілізатор напруги Eleks Herz U 36-1/40 v3.0 9 кВА
Фото 5 |
Eleks Herz U 36-1/40 v3.0 9 кВА
Тип:симісторний
Потужність:9 кВА
Вхідна напруга:100 – 280 В
КПД:98 %
Точність на виході (±):1.5 %
Охолодження:активне
Установка:настінний, підлоговий
Всі характеристики
Купити Eleks Herz U 36-1/40 v3.0 9 кВА
Усі ціни 39 →Стабілізатор напруги Элекс Engineering Герц У 36-1-40 v3.0 | 29 700 грн. |
Электронный стабилизатор напряжения ЭЛЕКС ГЕРЦ У 36-1/40 V3.0 | 29 700 грн. |
Стабилизатор напряжения Элекс Герц У 36-1-40 | 29 700 грн. |
Стабілізатор напруги ЕЛЕКС Герц 36-1/40A V3.0 107922-73 | 29 700 грн. |
Стабилизатор напряжения ЭЛЕКС ГЕРЦ У 36-1-40 v3.0 | 29 700 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Eleks Herz U 36-1/40 v3.0:
- Режим Байпас
- Кількість ступенів стабілізації — 36
- Номінальні вхідні напруги — 150 – 260 В
Модификації Eleks Herz U 36-1/40 v3.0
Ціни на Eleks Herz U 36-1/40 v3.0 |
---|---|---|---|---|
Eleks Herz U 36-1/25 v3.0 5.5 кВА | від 22 050 грн. | 40 пропозицій | ||
Eleks Herz U 36-1/32 v3.0 7 кВА | від 28 497 грн. | 40 пропозицій | ||
Eleks Herz U 36-1/40 v3.0 9 кВА | від 29 697 грн. | 39 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →