Стабілізатор напруги Eleks Amper 12-3/40 26.4 кВА
Фото 3 |
Eleks Amper 12-3/40 26.4 кВА
Тип:тиристорний
Потужність:26.4 кВА
Вхідна напруга:135-295 В
КПД:97 %
Точність на виході (±):3.5 %
Охолодження:активне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Купити Eleks Amper 12-3/40 26.4 кВА
Усі ціни 15 →Стабілізатор напруги Элекс Engineering Ампер 12-3/40A | 59 000 грн. |
Стабилизатор напряжения ЭЛЕКС АМПЕР 12-3/40A | 59 000 грн. |
Стабілізатор напруги Елекс Ампер 12-3/40А (9000х3) АКЦІЯ: СУПЕР ЗНИЖКА І Д | 59 000 грн. |
Стабилизатор ЕЛЕКС АМПЕР 12-3/40 | 59 000 грн. |
Стабілізатор напруги Елекс Ампер 12-3/40А (9000х3) | 59 000 грн. |
ще 10 пропозицій
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Eleks Amper 12-3/40:
- Режим Байпас
Модификації Eleks Amper 12-3/40
Ціни на Eleks Amper 12-3/40 |
---|---|---|---|---|
Eleks Amper 12-3/25 16.5 кВА | від 53 500 грн. | 14 пропозицій | ||
Eleks Amper 12-3/32 21.1 кВА | від 56 500 грн. | 14 пропозицій | ||
Eleks Amper 12-3/40 26.4 кВА | від 59 000 грн. | 15 пропозицій | ||
Eleks Amper 12-3/50 33 кВА | від 79 000 грн. | 13 пропозицій | ||
Eleks Amper 12-3/63 41.6 кВА | від 95 000 грн. | 13 пропозицій | ||
Eleks Amper 12-3/80 52.8 кВА | від 114 000 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →