Стабілізатор напруги Eleks Herz M 16-1/63 14 кВА
Eleks Herz M 16-1/63 14 кВА
Тип:тиристорний
Потужність:14 кВА
Вхідна напруга:120-280 В
Точність на виході (±):2.3 %
Охолодження:активне
Установка:настінний
Всі характеристики
Купити Eleks Herz M 16-1/63 14 кВА
Стабілізатор напруги ЕЛЕКС Герц М16-1/63A 107922-50 | 33 500 грн. |
Стабилизатор ЕЛЕКС Герц М16-1/63 | 33 500 грн. |
Стабілізатор напруги Елекс Герц 16-1/63А (14000) | 33 500 грн. |
Стабілізатор напруги Елекс Герц 16-1/63А (14000) Герц 16-1/63А (14000) | 33 500 грн. |
Стабілізатор ГЕРЦ М16-1/63А 13,8 кВА (120В-280В) +/-2,3 | 33 500 грн. |
Модификації Eleks Herz M 16-1/63
Ціни на Eleks Herz M 16-1/63 |
---|---|---|---|---|
Eleks Herz M 16-1/50 11 кВА | від 28 200 грн. | 6 пропозицій | ||
Eleks Herz M 16-1/63 14 кВА | від 33 500 грн. | 5 пропозицій | ||
Eleks Herz M 16-1/80 18 кВА | від 36 000 грн. | 5 пропозицій | ||
Eleks Herz M 16-1/100 22 кВА | від 50 500 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →