Стабілізатор напруги Eleks Amper 12-3/25 16.5 кВА
Фото 3 |
Eleks Amper 12-3/25 16.5 кВА
Тип:тиристорний
Потужність:16.5 кВА
Вхідна напруга:135-295 В
КПД:97 %
Точність на виході (±):3.5 %
Охолодження:активне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Купити Eleks Amper 12-3/25 16.5 кВА
Усі ціни 13 →Стабілізатор напруги Элекс Engineering Ампер 12-3/25A | 53 500 грн. |
Стабилизатор напряжения ЭЛЕКС АМПЕР 12-3/25A | 53 500 грн. |
Стабилизатор ЕЛЕКС АМПЕР 12-3/25 | 53 500 грн. |
Стабілізатор напруги Елекс Ампер 12-3/25А (5500х3) | 53 500 грн. |
Стабілізатор напруги Элекс Engineering Ампер 12-3/25A (16,5 кВт) | 53 500 грн. |
ще 8 пропозицій
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Eleks Amper 12-3/25:
- Режим Байпас
Модификації Eleks Amper 12-3/25
Ціни на Eleks Amper 12-3/25 |
---|---|---|---|---|
Eleks Amper 12-3/25 16.5 кВА | від 53 500 грн. | 13 пропозицій | ||
Eleks Amper 12-3/32 21.1 кВА | від 56 500 грн. | 13 пропозицій | ||
Eleks Amper 12-3/40 26.4 кВА | від 59 000 грн. | 14 пропозицій | ||
Eleks Amper 12-3/50 33 кВА | від 79 000 грн. | 13 пропозицій | ||
Eleks Amper 12-3/63 41.6 кВА | від 95 000 грн. | 13 пропозицій | ||
Eleks Amper 12-3/80 52.8 кВА | від 114 000 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →