Стабілізатор напруги Elim SNA3Sh-60000 60 кВА
139 040 грн. Купити! Стабілізатор напруги Elim-Украина СНА3Ш-60000i-power.com.uaЗ нами 1 рік (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
Elim SNA3Sh-60000 60 кВА
Тип:електромеханічний
Потужність:60 кВА
Вхідна напруга:300-430 В
КПД:98 %
Точність на виході (±):3 %
Охолодження:пасивне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Модификації Elim SNA3Sh-60000
Ціни на Elim SNA3Sh-60000 |
---|---|---|---|---|
Elim SNA3Sh-6000 6 кВА | від 29 400 грн. | 4 пропозиції | ||
Elim SNA3Sh-9000 9 кВА | від 33 080 грн. | 4 пропозиції | ||
Elim SNA3Sh-15000 15 кВА | від 45 080 грн. | 4 пропозиції | ||
Elim SNA3Sh-20000 20 кВА | від 63 000 грн. | 4 пропозиції | ||
Elim SNA3Sh-30000 30 кВА | від 85 360 грн. | 4 пропозиції | ||
Elim SNA3Sh-45000 45 кВА | від 110 800 грн. | 4 пропозиції | ||
Elim SNA3Sh-60000 60 кВА | від 139 040 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →