Циркулярна пила EMTOP ELCS1851
Фото - Пила EMTOP ELCS1851
EMTOP ELCS1851
акк. 1 шт.
4 Агод
акк. відсутній
Розташування двигунапоперечно
Макс. оберти диска4800 об/хв
Ріжуче обладнання
Розмір шини / диску185 мм
Діаметр посадкового отвору20 мм
Глибина різу65 мм
Глибина пропилу (нахил 45°)45 мм
Функції та можливості
Комплектаціядиск
без зарядного пристрою
Акумулятор
Комплектний акумуляторнемає
Акумуляторна платформаEMTOP P20S
Напруга батареї20 В
Інше
Вага4.95 кг
Офіційний сайтemtop.com
Дата додавання на E-Katalogберезень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EMTOP 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EMTOP.
Купити EMTOP ELCS1851
Напряжение заряда:220-240 В ~ 50/60 ГцДвигател:20 В, бесщеточный двигательСкорость холостого хода:4800 об / минДиаметр лезвия:185 ммРазмер крепежа:20 ммМощность резки:45° градусов: 45 мм90° градусов: 65 ммРегулируемая глубина резки:даРегулируемая скошенная резка:даВес (брутто):4.95 кг
Поскаржитись
Поскаржитись