Циркулярна пила EMTOP ELCS18513
Фото - Пила EMTOP ELCS18513
EMTOP ELCS18513
Розташування двигунапоперечно
Макс. оберти диска4800 об/хв
Ріжуче обладнання
Розмір шини / диску185 мм
Діаметр посадкового отвору20 мм
Глибина різу65 мм
Глибина пропилу (нахил 45°)45 мм
Кут нахилу пили45 °
Функції та можливості
Комплектаціябез диска
зарядний тип пристрою EFCR20411
Акумулятор
Комплектний акумулятор1 шт.
Напруга батареї20 В
Ємність акумулятора5 Агод
Модель акумулятораEBPK20031
Інше
Вага4.4 кг
Офіційний сайтemtop.com
Дата додавання на E-Katalogтравень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EMTOP ELCS18513
Тип двигателяБесщеточныйНапряжение20 ВЧастота вращения без нагрузки4800 об/минДиаметр диска185 мм (7-1/4")Посадочный размер20 ммГлубина реза под углом 45°45 ммГлубина реза под углом 90°65 ммРегулировка глубины резаЕстьРегулировка угла наклонаЕстьВес нетто4,40 кгВес брутто5,28 кг
Поскаржитись
Комплектація: Пила дискова акумуляторна EMTOP ELCS18513 з диском 185 мм 1 шт. шестигранний ключ 1 шт. акумулятор 5.0 А·год (EBPK20031) 1 шт. зарядний пристрій (EFCR20411) кольорова коробка Тип двигуна Безщітковий Напруга 20 В Швидкість обертання без навантаження 4800 об/хв Діаметр диска 185 мм (7-1/4 ) Посадк... щеовий розмір 20 мм Глибина різу під кутом 45° 45 мм Глибина різу під кутом 90° 65 мм Регулювання глибини різу Є Регулювання кута нахилу Є Вага нетто 4,40 кг Вага брутто 5,28 кг
Поскаржитись