Литий диск Eta Beta VENTi R 7,5x18/5x114,3 ET38 DIA73,1
Фото 8 | від 14 025 до 18 044 грн. Порівняти ціни 12 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):73.1 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації Eta Beta VENTi R 40
Характеристики
Eta Beta VENTi R 7,5x18/5x114,3 ET38 DIA73,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eta Beta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eta Beta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Eta Beta VENTi R 7,5x18/5x114,3 ET38 DIA73,1
Сортувати
EtaBeta Venti-R R18 W7.5 PCD5x114.3 ET38 DIA73.1 Anthracite Matt Polished | 15 867 грн. |
EtaBeta Venti-R R18 W7.5 PCD5x114.3 ET38 DIA73.1 Silver | 14 513 грн. |
EtaBeta Venti-R R18 W7.5 PCD5x114.3 ET38 DIA73.1 Matt Anthracite 875385114 | 14 025 грн. |
EtaBeta Venti-R R18 W7.5 PCD5x114.3 ET38 DIA73.1 Matt Black 875385114KF734 | 14 025 грн. |
EtaBeta Venti-R R18 W7.5 PCD5x114.3 ET38 DIA73.1 Matt Silver Full Polished | 15 867 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Схожі